Teşekkürler

Emek Destek ister İyi ki Varsınız

bu albüm, benim öyküm ve bu yazım da bu öyküyü yaşamama katkı sağlayan güzel insanlara teşekkürüm.

öncelik tabii ki en sevdiklerimin; ailemin! beni sevgiyle büyüten, hayata en çok da sevgiyle bakabilmeyi aşılayan ve benimle beraber aylardır uyuyamayan annem, babam… ve yaşam enerjim, terapistim, koşulsuz sevdiğim ablam Ebrulim… herşeyim sizsiniz! ve biliyorum ki; herşeyinizim. duacıyım yaradana, iyi ki ailem sizlersiniz.

bana her daim “yaz! yaz! yaz!” diye ısrar eden canım dostum, aynı zamanda astroloğum Sinem Işık. sen olmasaydın ben halâ kendimi tanımamış olacaktım. iyi ki yol arkadaşıyız.

…ve aşka; minnettarım… ve doğaya, gökyüzüne, kedilere, kuşlara, çiçeklere, börtü böceklere…

asıl beni bu hikayeye iten güzel insanlar var. kurumsal hayatımda varlık göstermemi sağlayan, gençliğimin en güzel yıllarımı paylaştığım, çok ama çok şey öğrendiğim; Sayın Nurten & Fikret & Filiz Öztürk… ilk şarkı söyleme deneyimlerine sahip olmamı sağlayan güzel iki insan; Nihal & Erol Memioğlu… ne yap ne et ama sen hep şarkılar, türküler söyle diyen, Nur & Cüneyt Ağca… hayatta sürprizlerin var olduğuna inandıran Nilay &Timuçin Güler… başarıya inancıma destek veren Orçun Yamak… beni hikayemin inandırıcılığına ikna eden koca adam, dostum DJ Erbil Ellez ve canlarım Burcu & MC Ersin Otazca… İyi yollarımız kesişmiş!

bu işler kalkıştığımdan beri varlığını her an hissettiğim bir kaç insan var. ilki Vedat Okumuş, sabrına, dostluğuna hayranım, her daim var ol! en zor anlarımda, maddi manevi her adımda yanımda olan; kardeşim, kuzum Gönül Mercan, Taner Selimoğlu, Gündüz Önem, Oktay Aydın, Gökhan Nesil, Esin Macit, Özkan Çiçekel, Hale Atmaca Kale… ve Hilâl & Hakan Meriç, Nalan & Cüneyt Korkmaz ; size ne çok şey borçluyum bir bilseniz ama hepsinden de önemlisi dostluğunuz…

dualarını esirgemeyen canımın parçası Derya Yenici… canım dostum Rezzan Atakol… ve kocaman ailem, isimleri tek tek saymasam da; tüm teyze, dayı, amca, hala, kuzen, enişte ve yengelerim; canımsınız, iyi ki parçamsınız! ve Ender Kunt… ve Olcay Aydın… ve Özgür Barut… ve Taner Kuvat… ve Alper Alperler… ve Züleyha Tekçe… ve Sıla & Kürşad Ağca… ve Volkan Narcı… ve Buğricim (Buğra Nuri Yaşar)… ve Savaş & Aylin Eskigülek… ve Esin Macit… kayıtlar boyunca tüm hassasiyetiyle yanımda olan Salih Esen… değerli hocalarım var isimlerini tek tek yazmayacağım, minnettarım.

Esat Bey diyeceğim ama kendisiyle ilgili bir bilgi vermeyeceğim, çünkü bazen gizli bir kahramana ihtiyaç duyarız ve onun bir gönül adamı olduğunu biliyor olmamız yeterlidir… ve ben enstrüman çalamıyorum dediğim anda imdadıma koşan ve ortak bestelere imza attığımız Ömer Can Uslu… ve tıkladığım kapısını, hatta stüdyosunu yüreğinin güzelliğiyle açan adam Erdem Kınay… ve bu proje boyunca, şarkılarımızdan ziyade duygularımızı emanet ettiğim, o emaneti bazen benden çok daha fazla hissederek onları siz dinleyenlerimize en zarif haliyle sunmuş olan ve benim de bundan böyle hayatım boyunca yanında olmaya and içtiğim sevgili aranjörüm olmasından ziyade herşeyim olan Celil Yavuz, meleklerinle beraber iyi ki varsınız.

çok kıymetlim, kahkahalarını ve adamlığını özlediğim Metin Çırpan, bu albüm senin anına, umarım beni duyuyorsundur.

Paylaş:
2018 Voza Prime